Diamine Royal Blue 80 ml

80 ml lahvičkový inkoust Diamine v barvě královská modrá. Je na vodní bázi a je vhodný do všech plnicích per...
Garantovaný nákup z Luxusní pera

Skladem • 1 varianta55 Kč97 % • 1 696 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč456 recenzíDalší informace

• , zakoupeno v Luxusní pera

Pro mne kvalitou i barvou jeden z nejlepších inkoustů. Zkusil jsem z nouze (v Praze není) nahradit podstatně dražším od fm. Montblanc - smutný efekt

• , zakoupeno v Luxusní pera

Inkoust ma prijemnou modrou barvu. Pouzivam ho v kombinaci s hrotem tloustky F. I kdyz jsem levak, inkoust se rychle vsakne a nerozmazavam si ho rukou. Jsem s nim velice spokojeny a mohu jen a jen doporucit.